Şcoli cum TREBUIE: Update din Sărămaș, before & after

Iată și câteva poze before and after de la școala din Sărămaș! Și acest proiect a fost terminat cu echipa pentru educație: Asociația ALUZIVA, Primăria Comunei Barcani, Asociația Împreună Pentru Barcani, Narada și Ateliere Fără Frontiere.

În weekendul ce urmează mergem la Sărămaș pentru a le face copiilor o bibliotecă, prin proiectul “Dăruiește o lume de basm”, așa cum am promis încă de la început. Odată ce facem și biblioteca, ajungem la finalul proiectului „Școala din Sărămaș”

Mulțumim tare mult pentu tot sprijinul de până acum! Voi, comunitatea din online, sunteți motivul pentru care existăm ca asociație și am reușit să facem atâtea lucruri în diverse sfere de interes, de la educație până la protecția mamelor și copiilor din mediile defavorizate. Big THANK YOU!