Hai să ajutăm Asociația TIBERIUS să ofere 500 de cadouri de Crăciun!

Asociația TIBERIUS, despre care v-am mai povestit în postări, organizează „Steluțe pentru îngeri”, ediția IX, un eveniment de Crăciun pentru copiii din centrele de plasament care deja a devenit tradiție în asociație. Tibi și echipa le vor oferi o zi specială, cu concert și cadouri.

Un cadou costă 70 de lei și conține, în mare parte, dulciuri. În asociație s-au strâns bani pentru aproximativ 300 de copii, așa că încă e nevoie de donații! Noi susținem activ proiectele asociației TIBERIUS și le suntem aproape, așa că am donat și noi 5.000 RON, care acoperă 70 de  cadouri.

Puteți dona atât în conturile asociației TIBERIUS, cât și pe platforma „Bursa Binelui” – detaliile sunt în următorul slide. Orice sumă ajută! 5 lei, 50 lei, 500 lei, fiecare cât poate, important e să fim mulți, pentru că picătură cu picătură se face un ocean.