Pripi e nominalizată la Gala Voluntariatului, iar voturile voastre contează!

Pripi, secretara asociației, a fost nominalizată la Gala Voluntariatului, categoria Social și Umanitar.

Așa cum spune și numele, Gala Voluntariatului sărbătorește și premiază voluntariatul. E despre oamenii care se implică în comunitate și își dedică timpul pentru a ajuta alți oameni. La gală am fost nominalizați și ca asociație, la categoria Organizația Anului, însă acolo este doar decizia juriului.

Ca s-o votezi pe Pripi, trebuie să intri pe site-ul oficial, gala.ivoluntar.org, să selectezi categoria Social și Umanitar și ți se va deschide formularul de vot. Trebuie să-ți introduci adresa de e-mail și să alegi o singură opțiune de vot. Pripi e pe prima poziție în lista voluntarilor!

Dacă ai rezonat cu proiectele noastre, te-ai implicat și tu și vrei să ne ajuți în continuare, de data asta îți cerem un simplu vot pentru Pripi. Poți vota până pe 30 noiembrie, ora 23:59!  #haiPripi